A vezető részvények közül csak a Magyar Telekom állt enyhe pluszban, a telekommunikációs részvények 0,2 százalékkal értek többet csütörtök délelőtt a szerda esti záróértéknél, a részvényekért 422,5 forintot adtak.
Az OTP, a Mol és a Richter is enyhe mínuszban állt. Az OTP 0,2 százalékos esést követően 12 660 forintnál járt.
A Mol részvényei 0,1 százalékos gyengülés után 2906 forintot értek.
A Richter 0,4 százalékot esett, a papírok 4820 forintot értek.
