A BUX péntek délelőtt fél 12 körül 0,4 százalékos mínuszban állt, 40 021 pontnál. A vezető részvények vegyesen teljesítettek. A Mol és a Magyar Telekom emelkedett, míg az OTP és a Richter esett.
Az OTP 1,2 százalékos mínuszban állt 12 400 forintnál.
A Richter részvényei 0,1 százalékos esést követően 4954 forinton forogtak.
Ezzel szemben a Mol 0,3 százalékot erősödött, részvényei 2904 forintot értek, míg a Magyar Telekom 0,5 százalékos drágulást követően 424 forintnál jártak.
