BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Máris kifulladt a lendület Budapesten

Emelkedéssel indította a keddi kereskedést a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX, de a lendület nem tartott sokáig, az index visszatért a hétfői zárószintek közelébe. A vezető részvények vegyesen teljesítettek az első órákban.

2019. június 4. kedd, 10:16

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX délelőtt 10 óra körül 0,1 százalékos mínuszban állt 41 062 pontnál.

A vezető részvények vegyesen teljesítettek. Az OTP egy lendületes kezdés után 10 óra körülre visszatért a hétfői zárószintek közelébe: 0,2 százalékkal állt ekkor a  hétfői zárószint felett, a részvények 12 180 forinton forogtak.

A Mol szintén pluszban nyitotta a napot, ám 10 óra körülre már 0,2 százalékkal esett, részvényei 3294 forintnál jártak.

A Richternek már a kereskedés elején sem indult jól a napja, a gyógyszeripari részvény mínuszban nyitott, 10 óra körül 0,3 százalékos veszteséggel 5260 forintnál állt.

A Magyar Telekom 0,7 százalékkal állt a hétfői zárószint felett, részvényei 423 forintot értek.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet