A BUX délelőtt 10 óra körül 0,1 százalékos mínuszban állt 41 062 pontnál.
A vezető részvények vegyesen teljesítettek. Az OTP egy lendületes kezdés után 10 óra körülre visszatért a hétfői zárószintek közelébe: 0,2 százalékkal állt ekkor a hétfői zárószint felett, a részvények 12 180 forinton forogtak.
A Mol szintén pluszban nyitotta a napot, ám 10 óra körülre már 0,2 százalékkal esett, részvényei 3294 forintnál jártak.
A Richternek már a kereskedés elején sem indult jól a napja, a gyógyszeripari részvény mínuszban nyitott, 10 óra körül 0,3 százalékos veszteséggel 5260 forintnál állt.
A Magyar Telekom 0,7 százalékkal állt a hétfői zárószint felett, részvényei 423 forintot értek.
