A BUX 14.30 órakor 40 135,46 ponton állt, ami a keddi záró értékéhez képest és a szerdai nyitáshoz képest egyaránt 50,82 pontos, 0,13 százalékos emelkedés.
A részvénypiac forgalma fél háromig 6 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.
A Mol 12 forinttal, 0,38 százalékkal 3170 forintra gyengült, 1,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények 150 forinttal, 1,24 százalékkal 12 200 forintra erősödtek, forgalmuk 2,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom ára 6 forinttal, 1,40 százalékkal 424 forintra esett, forgalma 134,9 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,29 százalékkal 5140 forintra nőtt, forgalmuk 991,4 millió forintot ért el.
