BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Stagnáló nyitás után emelkedett a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a stagnáló nyitás után emelkedett szerdán kora délutánig - írja az MTI.

2019. május 15. szerda, 14:47

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 14.30 órakor 40 135,46 ponton állt, ami a keddi záró értékéhez képest és a szerdai nyitáshoz képest egyaránt 50,82 pontos, 0,13 százalékos emelkedés.

A részvénypiac forgalma fél háromig 6 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.

A Mol 12 forinttal, 0,38 százalékkal 3170 forintra gyengült, 1,1 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények 150 forinttal, 1,24 százalékkal 12 200 forintra erősödtek, forgalmuk 2,3 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom ára 6 forinttal, 1,40 százalékkal 424 forintra esett, forgalma 134,9 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,29 százalékkal 5140 forintra nőtt, forgalmuk 991,4 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet