BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem indult jól a nap Budapesten

Vegyesen indult a nap Budapesten, de a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX veszteségben állt a nyitást követő órában.

2019. május 3. péntek, 10:05

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX délelőtt 10 óra körül 0,3 százalékos veszteségben állt 42236 pontnál.

A vezető részvények vegyesen teljesítettek. Az OTP 0,2 százalékos erősödést követően 12 740 forinton állt.

A Mol, a reggeli, várakozásoktól elmaradó gyorsjelentését követően 0,8 százalékkal gyengült, részvényei 3268 forintnál jártak.

A Richter 0,4 százalékkal esett, részvényei 5690 forintot értek.

A Magyar Telekom a csütörtöki zárószintjén stagnált, 459 forinton.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet