A BUX délelőtt 10 óra körül 0,3 százalékos veszteségben állt 42236 pontnál.
A vezető részvények vegyesen teljesítettek. Az OTP 0,2 százalékos erősödést követően 12 740 forinton állt.
A Mol, a reggeli, várakozásoktól elmaradó gyorsjelentését követően 0,8 százalékkal gyengült, részvényei 3268 forintnál jártak.
A Richter 0,4 százalékkal esett, részvényei 5690 forintot értek.
A Magyar Telekom a csütörtöki zárószintjén stagnált, 459 forinton.
