A magyar blue chipek vegyesen mozogtak, az OTP 13 000 forint fölé is drágult, így a részvény újabb történelmi csúcsra kapaszkodott a pénteki kereskedés első felében.
A Richter 0,2 százalékos erősödést követően 5135 forintnál mozgott.
A Mol 0,2 százalékot gyengült, a részvényei 3356 forintot értek.
A Magyar Telekom 0,3 százalékos emelkedést követően 472 forintnál járt.
