BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősödik Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 2,27 pontos nyitás után emelkedett kedden kora délutánig - írja az MTI.

2019. március 19. kedd, 14:50

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 14.30 órakor 42 185,89 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 100,88 pontos, 0,24 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 98,61 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 10,2 milliárd forint volt, a vezető részvények ára vegyesen változott az előző napi záráshoz képest.

A Mol 14 forinttal, 0,42 százalékkal 3358 forintra erősödött, 713,8 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 70 forinttal, 0,55 százalékkal 12 900 forintra nőtt, forgalmuk 5,2 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 4,50 forinttal, 0,96 százalékkal 465,50 forintra csökkent, forgalma 311,9 millió forint volt.

A Richter-papírok 55 forinttal, 1,02 százalékkal 5315 forintra gyengültek, forgalmuk 572,6 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet