BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Röpködnek a mínuszok Európában - Budapest sem kivétel

A vezető nyugat-európai indexek eséssel indították a napot. Budapesten is hasonló a helyzet.

2019. február 26. kedd, 10:18

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az FTSE-100 0,8, a CAC-40 és a DAX 0,4 százalékos veszteségben állt délelőtt negyed 11 körül. A Stoxx Europe 600 0,3 százalékkal gyengült.

A milánói FTSE MIB 0,2, míg a madridi IBEX-35 is 0,3 százalékkal esett.

Budapesten is hasonló a helyzet, a BUX 0,6 százalékos gyengülést követően 40 754 ponton állt.

A vezető részvények mind estek a Magyar Telekom kivételével. Az OTP 0,2, a Mol 1, a Richter 1,3 százalékos veszteségben járt, míg a Magyar Telekom 0,4 százalékkal 466 forinton forgott.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet