A Mol 26 forinttal, 0,78 százalékkal 3306 forintra csökkent, 2,3 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 90 forinttal, 0,77 százalékkal 11 710 forintra erősödött, forgalmuk 3,2 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 3,50 forinttal, 0,74 százalékkal 468,50 forintra esett, forgalma 900,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 100 forinttal, 1,85 százalékkal 5500 forintra nőtt, a részvények forgalma 2,8 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 3835,44 ponton zárt csütörtökön, ez 1,93 pontos, 0,05 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.
Semleges volt a nemzetközi hangulat, a BUX kis emelkedéssel zárt. A vezető részvények közül a Richter erősödött leginkább, és pluszban tudott zárni az OTP is, a Mol és a Magyar Telekom árfolyama viszont gyengült - mondta Demjén Ottó, az OTP Treasury osztályvezetője az M1-en.
