BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedik a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 26,51 pontos nyitás után emelkedett hétfőn kora délutánig - írja az MTI.

2019. január 28. hétfő, 14:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 14.30 órakor 41 232,32 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 287,50 pontos, 0,70 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 260,99 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 3,4 milliárd forint volt, a vezető részvények ára nőtt a pénteki záráshoz képest.

A Mol 22 forinttal, 0,67 százalékkal 3284 forintra erősödött, 369,2 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 70 forinttal, 0,60 százalékkal 11 720 forintra nőtt, forgalmuk 1,6 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 1,50 forinttal, 0,32 százalékkal 465,50 forintra emelkedett, forgalma 95,7 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 80 forinttal, 1,39 százalékkal 5840 forintra nőtt, forgalmuk 708,1 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet