A budapesti parketten eséssel indult az ünnepeket követő első kereskedési nap: a BUX délelőtt háromnegyed 10 körül 0,6 százalékos veszteségben állt 39 326 pontnál.
A blue chipek többnyire veszteségben álltak: a Magyar Telekom 0,8 százalékos gyengülést követően 440 forintnál, a Mol 1 százalékos esést követően 3092 forintnál, az OTP 1,1 százalékos csökkenést követően 11 250 forintnál járt, míg a Richter 5550 forintnál stagnált.
