BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Esik az OTP, erősödik a Mol

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 0,37 pontos nyitás után emelkedett szerdán kora délutánig - írja az MTI.

2018. december 19. szerda, 14:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 14.30 órakor 39 484,99 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 9,38 pontos, 0,02 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 9,75 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 8,3 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 70 forinttal, 2,29 százalékkal 3128 forintra erősödött, 989,0 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 190 forinttal, 1,66 százalékkal 11 290 forintra csökkent, forgalmuk 5,7 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,45 százalékkal 439 forintra esett, forgalma 203,8 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 5 forinttal, 0,09 százalékkal 5585 forintra nőtt, a részvények forgalma 729,9 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet