BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A tegnapi zárószinten ragadt a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX a kezdeti gyengélkedés után a keddi zárószint környékére tornászta fel magát délelőtt 10 órára. Ekkor a BUX 39 467 pontnál járt.

2018. december 19. szerda, 10:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető részvények közül az OTP és Magyar Telekom áll veszteségben a nyitást követő egy órás kereskedést követően. A bankpapír ekkor 1 százalékkal jártak az előző napi záróérték alatt és 11 360 forintot értek.

A Magyar Telekom részvényei 0,5 százalékos gyengülést követően 439 forintnál jártak.

A Mol ezzel szemben 0,7 százalékos drágulást követően 3078 forintot értek.

A Richter 0,9 százalékot erősödött, a részvények 5630 forinton forogtak.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet