A vezető részvények közül az OTP és Magyar Telekom áll veszteségben a nyitást követő egy órás kereskedést követően. A bankpapír ekkor 1 százalékkal jártak az előző napi záróérték alatt és 11 360 forintot értek.
A Magyar Telekom részvényei 0,5 százalékos gyengülést követően 439 forintnál jártak.
A Mol ezzel szemben 0,7 százalékos drágulást követően 3078 forintot értek.
A Richter 0,9 százalékot erősödött, a részvények 5630 forinton forogtak.
