A BUX délelőtt fél 11 körül 39 321 pontnál járt, azaz 0,1 százalékos veszteségben.
A blue chipek közül az OTP 0,1 százalékos gyengülés után 11 370 forinton áll.
A Mol 0,1 százalékot esett, a részvények 3144 forintot értek.
A Richter részvényei 0,6 százalékkal járt a pénteki zárószintje alatt, 5270 forintnál.
A Magyar Telekom 0,1 százalékos emelkedést követően 445 forintot ért.
