BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vörösben Budapest

A Budapesti Értéktőzsde a reggeli nyitás után lefelé vette az irányt és egész délelőtt a veszteséges zónában is tartózkodott, azaz 0,5 százalékos mínuszban állt 39 251 ponton.

2018. november 22. csütörtök, 11:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető részvények mind estek a Magyar Telekom kivételével. A telekommunikáció cég papírjai ugyanis 0,7 százalékot erősödtek a délelőtt folyamán, a részvények 438 forintot értek dél előtt néhány perccel.

Az OTP 0,3 százalékkal került lejjebb, a részvények 11 450 forintnál álltak.

A Mol 0,4 százalékos esést követően 3126 forintnál járt.

A Richter 0,8 százalékkal gyengült, a részvényei 5265 forinton forogtak.

Fontosabb makroadat csütörtökön nem várható.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet