A BUX 14.30 órakor 37 735,95 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 580,74 pontos, 1,56 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 586,84 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma fél háromig 16,3 milliárd forint volt, a vezető részvények ára nőtt az előző napi záráshoz képest.
A Mol 26 forinttal, 0,86 százalékkal 3032 forintra erősödött, 3,3 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 200 forinttal, 1,94 százalékkal 10 500 forintra nőtt, forgalmuk 8,6 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 6 forinttal, 1,53 százalékkal 397 forintra emelkedett, forgalma 188,9 millió forint volt.
A Richter papírok árfolyama 165 forinttal, 3,10 százalékkal 5495 forintra nőtt, forgalmuk 2,9 milliárd forintot ért el.
