BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedik a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 6,10 pontos nyitás után emelkedett hétfőn kora délutánig - írja az MTI.

2018. november 5. hétfő, 14:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 14.30 órakor 37 735,95 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 580,74 pontos, 1,56 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 586,84 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 16,3 milliárd forint volt, a vezető részvények ára nőtt az előző napi záráshoz képest.

A Mol 26 forinttal, 0,86 százalékkal 3032 forintra erősödött, 3,3 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 200 forinttal, 1,94 százalékkal 10 500 forintra nőtt, forgalmuk 8,6 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 6 forinttal, 1,53 százalékkal 397 forintra emelkedett, forgalma 188,9 millió forint volt.

A Richter papírok árfolyama 165 forinttal, 3,10 százalékkal 5495 forintra nőtt, forgalmuk 2,9 milliárd forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet