A vezető részvények mind nyereségben álltak. A Mol részvényei 2940 forinton forogtak 1,3 százalékos növekedést követően. A Magyar Telekom 0,1 százalékos erősödés után 397 forintot értek.
Az OTP 1,1 százalékot emelkedett, árfolyama 9945 forint körüli szinteken mozgott.
A Richter 0,7 százalékot erősödött, 5155 forinton jegyezték a részvényeit.
Képünk forrása: Shutterstock
