BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pluszban zárt Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 475,31 pontos, 1,32 százalékos emelkedéssel, 36 471,35 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 12,5 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.

2018. szeptember 27. csütörtök, 17:55

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol 80 forinttal, 2,75 százalékkal 2990 forintra erősödött, 3,7 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 15 forinttal, 0,15 százalékkal 9855 forintra nőtt, forgalmuk 4,7 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 5 forinttal, 1,27 százalékkal 399 forintra emelkedett, forgalma 142,3 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 100 forinttal, 1,96 százalékkal 5190 forintra nőtt, a részvények forgalma 3,7 milliárd forintot ért el.

A BUMIX 3620,05 ponton zárt csütörtökön, ez 20,65 pontos, 0,57 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.

A fotó forrása: Napi.hu/Szabó Dániel.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet