A Dow a nyitás után és az S&P 500 mutatója 0,2, a Nasdaq 0,1 százalékos mínuszban járt a nyitást követő fél órában.
A rossz hangulat nem ragadt rá a Teslára. A vállalat bemutatta a már sokak által várt elektromos kamionját. A bejelentést követően a cég részvényei 2,3 százalékkal emelkedett.
Az arany és az olaj árfolyama emelkedett. Az arany unciánkénti jegyzése 0,6 százalékkal 1285,20 dollárra emelkedett, míg a WTI hordónkénti jegyzése 1,7 százalékkal 56,07 dollárra drágult.
