BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vegyesen kezdtek az indexek New Yorkban

A hétfői rekordzárás után vegyes indexekkel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon - írja az MTI.

2017. november 7. kedd, 15:56

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

New Yorkban a DJIA-30 index 0,09 százalék, az S&P-500 index 0,06 százalék emelkedést mutatott kezdéskor, a Nasdaq Composite index 0,01 százalékkal csökkent.

A piacok az amerikai jegybank szerepét betöltő Fed elnökének, Janet Yellennek egy várható nyilatkozata mellett a negyedéves vállalati eredmény-beszámoló szezon közleményeire figyelnek majd elsősorban.

Az olajár kissé lefelé korrigált az előző nap elért két és fél éves csúcshoz képest. A Brent 0,54 százalékkal, 63,92 dollárra, a WTI 0,33 százalékkal, 57,16 dollárra csökkent hordónként.

Az arany ára 0,11 százalékkal, 1280,18 dollárra csökken unciánként, a dollár erősödött, az eurót 0,27 százalékkal jegyezték gyengébben, 1,1579 dolláron.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet