A részvénypiac forgalma 5,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek a pénteki záráshoz képest. Az olajipari részvény 0,2 százalékot esett, részvényei 23 785 forinton zártak 1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények 0,4 százalékot drágultak 10 440 forintra 2,5 milliárd forintos forgalmat követően. A Magyar Telekom 0,62 százalékos emelkedést követően 485 forinton zárt, forgalma 461 millió forint volt.
A Richter 0,60 százalékos erősödést követően 6720 forinton zárt 356,9 millió forintos forgalom után.
(Fotó: Shutterstock)
