A szerdai történelmi csúcs után csütörtökön az európai részvényindexekkel együtt a BUX is esett, a nap végéig kitartott a negatív hangulat, a befektetők a profitrealizálás mellett döntöttek.
A Mol árfolyama 335 forinttal, 1,52 százalékkal 21 700 forintra csökkent, 2,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 150 forinttal, 1,61 százalékkal 9150 forintra esett, forgalmuk 9,6 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 8 forinttal, 1,68 százalékkal 468 forintra gyengült, forgalma 613,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 55 forinttal, 0,76 százalékkal 7145 forintra csökkent, a részvények forgalma 2,4 milliárd forintot ért el.
