A Mol 360 forinttal, 1,64 százalékkal 22 310 forintra erősödött, 4,5 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 35 forinttal, 0,42 százalékkal 8250 forintra csökkent, forgalmuk 4,8 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 22 forinttal, 4,49 százalékkal 468 forintra esett, forgalma 1,2 milliárd forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 35 forinttal, 0,51 százalékkal 6950 forintra nőtt, a részvények forgalma 1,3 milliárd forintot ért el.
A részvénypiac forgalma 12,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
Kiss Mihály, a Raiffeisen Bank részvénykereskedője az M1 csatornán elmondta, a nemzetközi piacok estek, a magyar tőzsde ugyanakkor pluszban tudott zárni. A Mol továbbra is erős, és a Richter árfolyama is emelkedett.
A szakértő felhívta a figyelmet arra is, hogy a Magyar Telekom 4,49 százalékot esett, de csütörtökön került le a részvényről az osztalékszelvény, így a gyengülés a vártnak megfelelő.
