BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jól indult a hét a New York-i tőzsdén

Ismét felfelé lendültek a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói hétfőn, a nemrég még levert bank- és technológiai részvények erősödésének hatására.

2017. április 17. hétfő, 22:52

Fotó: Dömötör Csaba / Ádám Viktor
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 183,67 ponttal, azaz 0,9 százalékkal, 20 636,92 pontra erősödött - írja az MTI.

Az S&P 500-as mutató - amely az előző kereskedési napon az elmúlt két hónap legalacsonyabb értékére esett - most 20,06 ponttal, 0,86 százalékkal erősödve 2349,01 ponton zárta a napot.

A technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója pedig 51,64 ponttal, 0,89 százalékkal emelkedve 5856,79 ponton zárt.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet