A vezető részvények vegyesen indították a napot.
A Mol csak hajszálnyival állt a pénteki zárószintje alatt, 20 860 forintnál.
A többi vezető részvény pluszban járt. Az OTP 0,2 százalékos emelkedéssel 8755, a Magyar Telekom 1,6 százalékos erősödést követően 498, a Richter pedig 0,6 százalékos drágulást követően 6551 forintra drágult.
