BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fizet a Magyar Telekom

A Magyar Telekom igazgatósága részvényenként 25 forint osztalék kifizetését javasolja a közgyűlésnek - közölte a cég az MTI-vel szerdán.

2017. február 22. szerda, 14:22

Papp Zsolt
Papp Zsolt

Ez is érdekelhet