A vezető részvények vegyesen teljesítettek.
A Mol és az OTP emelkedett, előbbi 0,7 százalékos drágulást követően 20 875 forintnál járt, utóbbi 0,6 százalékos erősödést követően 9260 forinton forgott.
A Magyar Telekom a pénteki zárószintjén stagnált 522 forinton, míg a Richter 0,2 százalékos csökkenést követően 6626 forintot ért.
