A részvénypiac forgalma fél háromig 3,2 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest. A Mol 140 forinttal, 0,69 százalékkal 20 110 forintra csökkent, 667,1 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 33 forinttal, 0,37 százalékkal 8858 forintra erősödött, forgalmuk 1,5 milliárd forintot tett ki. A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,58 százalékkal 516 forintra nőtt, forgalma 233,9 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 19 forinttal, 0,31 százalékkal 6202 forintra emelkedett, a részvények forgalma 688,6 millió forintot ért el.
