A BUX fél 12-kor 30 065,29 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záróértékéhez képest 248,99 pontos, 0,84 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 223,04 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,7 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 230 forinttal, 1,27 százalékkal 18 360 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 40 forinttal, 0,50 százalékkal 8021 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 7 forinttal, 1,44 százalékkal 494 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 44 forinttal, 0,75 százalékkal 5884 forintra nőtt.
