A részvénypiac forgalma fél háromig 2,9 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 165 forinttal, 0,99 százalékkal, 16 430 forintra csökkent, 233,0 millió forintos forgalomban. Az OTP-részvények ára 33 forinttal, 0,46 százalékkal, 7097 forintra esett, forgalmuk 1,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,43 százalékkal, 467 forintra erősödött, forgalma 386,6 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 19 forinttal, 0,34 százalékkal, 5577 forintra gyengült, a részvények forgalma 880,7 millió forintot ért el.
