A részvénypiac forgalma 9,0 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 45 forinttal, 0,28 százalékkal 16 290 forintra csökkent, 1,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 90 forinttal, 1,31 százalékkal 6980 forintra erősödött, forgalmuk 6,3 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,21 százalékkal 470 forintra nőtt, forgalma 714,7 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 2 forinttal, 0,04 százalékkal 5432 forintra esett, a részvények forgalma 754,8 millió forintot ért el.
Stefán Krisztián, a Raiffeisen Bank üzletkötője az M1 csatornán elmondta: a nap nyertese az OTP volt, a bank részvényei rég nem látott magasságban jártak a csütörtöki kereskedés során, a befektetők hangulata továbbra is pozitív.
A magyar tőzsdét összességében alacsony forgalom jellemezte. A Magyar Telekom pluszban zárt, a Mol ugyanakkor kisebb mínuszban, bár az olajpapír továbbra is erős.
