A BUX 11.30 órakor 25 659,88 ponton állt, ami a legutóbbi, múlt hét csütörtöki záró értékéhez képest 213,81 pontos, 0,84 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 213,88 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,4 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 110 forinttal, 0,69 százalékkal, 15 960 forintra erősödött.
Az OTP részvények ára 83 forinttal, 1,24 százalékkal, 6751 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,46 százalékkal, 441 forintra emelkedett.
A Richter papírok árfolyama 37 forinttal, 0,70 százalékkal, 5337 forintra nőtt.
