BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pluszban a magyar tőzsde

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe emelkedett hétfőn délelőtt, a Mol és a Richter árfolyama esett.

2016. március 21. hétfő, 12:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30-kor a pénteki záró értékéhez képest 0,45 százalékot emelkedett. A részvénypiac forgalma délelőtt 4,2 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 15 forinttal, 0,09 százalékkal 16 395 forintra csökkent.

Az OTP-részvények ára 79 forinttal, 1,17 százalékkal 6837 forintra erősödött.

A Magyar Telekom árfolyama 4 forinttal, 0,91 százalékkal 444 forintra nőtt.

A Richter-papírok árfolyama 6 forinttal, 0,11 százalékkal 5401 forintra esett.

MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet