BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mindenki jókedvű Budapesten

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 15,18 pontos nyitás után emelkedett szerdán kora délutánig.

2015. december 9. szerda, 14:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél háromkor 23 432,36 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 107,46 pontos, 0,46 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 92,28 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 3,6 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 35 forinttal, 0,26 százalékkal, 13 595 forintra erősödött, 403,5 millió forintos forgalomban. Az OTP-részvények ára 35 forinttal, 0,60 százalékkal, 5905 forintra nőtt, forgalmuk 2 milliárd forintot tett ki. A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,49 százalékkal, 413 forintra emelkedett, forgalma 209,2 millió forint volt. A Richter-papírok árfolyama 31 forinttal, 0,58 százalékkal, 5405 forintra nőtt, forgalmuk 877 millió forintot ért el.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet