A BUX 11.30 órakor 22 373,36 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 20,62 pontos, 0,09 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 57,44 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,8 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 170 forinttal, 1,26 százalékkal 13 330 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 14 forinttal, 0,25 százalékkal 5606 forintra erősödött.
A Magyar Telekom árfolyama 6 forinttal, 1,52 százalékkal 401 forintra nőtt.
A Richter-papírok árfolyama nem változott, 5000 forintot ért.
