BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Waberer\'s sem megy tőzsdére

A Waberer\'s International Nyrt. december 17-re rendkívüli közgyűlést hívott össze, amelyen döntenek a társaság működési formájának zártkörűen működő részvénytársasággá történő visszaalakításáról - a meghívó a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján jelent meg.

2015. november 16. hétfő, 12:14

Fotó: Napi Gazdaság / Nagy Attila
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A működési forma és a név módosítása mellett a közgyűlés dönt a társaság részvényeinek levételéről is a BÉT terméklistájáról.

A nemzetközi közúti fuvarozással foglalkozó Waberer\'s részvényeit október 6-án vezették be a tőzsdére. Mivel a kibocsátó a bevezetési kérelem benyújtásakor zártkörűen működő részvénytársaság volt, az első kereskedési napot nem határozták meg, vagyis a részvényekkel még nem kereskedtek.

A társaság november 10-én közölte, hogy az igazgatóság az aznap megtartott ülésén áttekintette a társaság nyilvános részvénykibocsátására irányuló terveit és úgy döntött - a jelenlegi piaci körülményekre tekintettel - elhalasztja részvényeinek tervezett nyilvános forgalomba hozatalát.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet