BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lendületbe jött Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 21,68 pontos nyitás után emelkedett hétfőn délelőtt.

2015. november 9. hétfő, 11:38

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 22 456,14 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 170,90 pontos, 0,77 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 149,22 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 2,5 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 55 forinttal, 0,41 százalékkal, 13 505 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 3 forinttal, 0,05 százalékkal, 5655 forintra csökkent.

A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,25 százalékkal, 394 forintra nőtt.

A Richter-papírok árfolyama 118 forinttal, 2,42 százalékkal, 4993 forintra emelkedett.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet