A nyitás utáni esést követően enyhe felpattanás volt tapasztalható, mozgás ezt követően alig volt a BÉT-en.
Reflektorfénybe a tegnap óta ismét kereskedésre bocsátott OTP részvényei kerültek: a nyitásnál 5 százalékos eséssel húzták lefelé az indexet, később viszont megjelentek a vevők is bankpapírok piacán.
Az OTP-papírjai késő délelőtt 5 465 forinton állnak, amely 3,62 százalékos csökkenést jelent. A Mol 0,94 százalékkal, 12 895 forintra erősödött. A Magyar Telekom árfolyama 390 forinton stagnált. A Richter-papírok árfolyama 2,25 százalékkal, 4 735 forintra esett.
