A részvénypiac forgalma 3,7 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
Az OTP-papírok hiányában a tőzsdén összességében alacsony volt a forgalom, a blue chipek közül a Mol és Richter is esett.
A Mol 215 forinttal, 1,66 százalékkal 12 775 forintra csökkent, 1,5 milliárd forintos forgalomban.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,78 százalékkal 390 forintra erősödött, forgalma 739,7 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 33 forinttal, 0,68 százalékkal 4844 forintra esett, a részvények forgalma 1,4 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1593,79 ponton zárt csütörtökön, ez 3,41 pontos, 0,21 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.
