A nemzetközi hangulatot követte a magyar tőzsde is, amely a nap végén több mint 1,5 százalékos pluszban zárt. A nap nyertese az OTP volt.
A Mol 195 forinttal, 1,50 százalékkal, 13 200 forintra erősödött, 846,7 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 142 forinttal, 2,58 százalékkal, 5648 forintra nőtt, forgalmuk 2,1 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 382 forintot ért, forgalma 257,0 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 62 forinttal, 1,34 százalékkal, 4702 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,3 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1602,75 ponton zárt csütörtökön, ez 17,81 pontos, 1,10 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.
