A BUX fél 12-kor 21 850,67 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 1,43 pontos, 0,01 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 22,93 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 0,9 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 60 forinttal, 0,46 százalékkal, 13 075 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 39 forinttal, 0,69 százalékkal, 5631 forintra csökkent.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,26 százalékkal, 387 forintra nőtt.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,21 százalékkal, 4710 forintra emelkedett.
