BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az OTP húzza le Budapestet

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 24,36 pontos nyitás után kissé emelkedett hétfőn délelőtt.

2015. október 19. hétfő, 11:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 12-kor 21 850,67 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 1,43 pontos, 0,01 százalékos csökkenés, a hétfői nyitásnál 22,93 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 0,9 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek a pénteki záráshoz képest.

A Mol 60 forinttal, 0,46 százalékkal, 13 075 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 39 forinttal, 0,69 százalékkal, 5631 forintra csökkent.

A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,26 százalékkal, 387 forintra nőtt.

A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,21 százalékkal, 4710 forintra emelkedett.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet