BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó nap volt Budapesten

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 239,71 pontos, 1,12 százalékos emelkedéssel, 21 610,82 ponton zárt csütörtökön.

2015. október 8. csütörtök, 17:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma 6,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 170 forinttal, 1,31 százalékkal 13 190 forintra erősödött, 1,8 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 100 forinttal, 1,86 százalékkal 5490 forintra nőtt, forgalmuk 3,4 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 397 forintot ért, forgalma 164,4 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 31 forinttal, 0,68 százalékkal 4571 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,2 milliárd forintot ért el.

A kis és közepes részvények indexe, a BUMIX 1617,54 ponton zárt csütörtökön, ez 4,93 pontos, 0,31 százalékos emelkedés a szerdai záráshoz viszonyítva.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet