A BUX fél 12-kor 21 002,06 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záróértékéhez képest 208,48 pontos, 1,00 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 182,46 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,1 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 175 forinttal, 1,40 százalékkal 12 635 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 92 forinttal, 1,74 százalékkal 5380 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,52 százalékkal 390 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 4 forinttal, 0,09 százalékkal 4424 forintra nőtt.
