BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mindenki jókedvű Budapesten

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 26,02 pontos nyitás után emelkedett hétfőn délelőtt.

2015. október 5. hétfő, 11:43

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 12-kor 21 002,06 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záróértékéhez képest 208,48 pontos, 1,00 százalékos emelkedés, a hétfői nyitásnál 182,46 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 2,1 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek a pénteki záráshoz képest.

A Mol 175 forinttal, 1,40 százalékkal 12 635 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 92 forinttal, 1,74 százalékkal 5380 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,52 százalékkal 390 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 4 forinttal, 0,09 százalékkal 4424 forintra nőtt.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet