A BÉT részvénypiac forgalma 5,6 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 30 forinttal, 0,24 százalékkal 12 460 forintra csökkent, 1,4 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 82 forinttal, 1,53 százalékkal 5288 forintra esett, forgalmuk 3,4 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 388 forintot ért, forgalma 175,4 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 40 forinttal, 0,90 százalékkal 4420 forintra gyengült, a részvények forgalma 617,8 millió forintot ért el.
A kis és közepes részvények indexe, a BUMIX 1608,46 ponton zárt pénteken, ez 4,02 pontos, 0,25 százalékos csökkenés a csütörtöki záráshoz viszonyítva.
