A BUX fél 12-kor 20 895,54 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 37,28 pontos, 0,18 százalékos csökkenés, a szerdai nyitásnál 65,29 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,7 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 45 forinttal, 0,37 százalékkal 12 205 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 48 forinttal, 0,88 százalékkal 5430 forintra csökkent.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,78 százalékkal 389 forintra nőtt.
A Richter-papírok árfolyama 6 forinttal, 0,13 százalékkal 4449 forintra esett.
