A BUX 11.30 órakor 21 137,42 ponton állt, ami a legutóbbi, keddi záró értékéhez képest 10,46 pontos, 0,05 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 3,75 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 1,9 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 60 forinttal, 0,46 százalékkal, 12 995 forintra csökkent.
Az OTP-részvények ára 15 forinttal, 0,28 százalékkal, 5450 forintra erősödött.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,51 százalékkal, 394 forintra esett.
A Richter-papírok árfolyama 27 forinttal, 0,63 százalékkal, 4317 forintra nőtt.
