BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hajráztak Budapesten

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 199,55 pontos, 0,95 százalékos emelkedéssel, 21 306,51 ponton zárt csütörtökön.

2015. szeptember 10. csütörtök, 18:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma 5,5 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 185 forinttal, 1,38 százalékkal 13 575 forintra erősödött, 1,2 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 50 forinttal, 0,91 százalékkal 5519 forintra nőtt, forgalmuk 2,6 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,26 százalékkal 389 forintra csökkent, forgalma 151,1 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 55 forinttal, 1,33 százalékkal 4195 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,5 milliárd forintot ért el.

A BUMIX 1627,61 ponton zárt csütörtökön, ez 6,04 pontos, 0,37 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet