A részvénypiac forgalma 5,5 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 185 forinttal, 1,38 százalékkal 13 575 forintra erősödött, 1,2 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 50 forinttal, 0,91 százalékkal 5519 forintra nőtt, forgalmuk 2,6 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,26 százalékkal 389 forintra csökkent, forgalma 151,1 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 55 forinttal, 1,33 százalékkal 4195 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,5 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1627,61 ponton zárt csütörtökön, ez 6,04 pontos, 0,37 százalékos csökkenés a szerdai záráshoz viszonyítva.
