BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyot ugrott ma Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 38,88 pontos nyitás után emelkedett kedden kora délutánig.

2015. augusztus 25. kedd, 14:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX fél 3-kor 21 529,48 ponton állt, ami a legutóbbi, hétfői záró értékéhez képest 751,19 pontos, 3,62 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 712,31 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 6,9 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 560 forinttal, 4,15 százalékkal, 14 060 forintra erősödött, 1,6 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 223 forinttal, 4,24 százalékkal, 5479 forintra nőtt, forgalmuk 3,9 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 11 forinttal, 2,88 százalékkal, 393 forintra emelkedett, forgalma 206,3 millió forint volt.

A Richter árfolyama 115 forinttal, 2,80 százalékkal, 4225 forintra nőtt, a részvények forgalma 1,1 milliárd forintot ért el.

Domokos László
Domokos László
MTI
MTI

Ez is érdekelhet