A részvénypiac forgalma 11,4 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 365 forinttal, 2,70 százalékkal 13 865 forintra erősödött, 2,8 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 194 forinttal, 3,69 százalékkal 5450 forintra nőtt, forgalmuk 6,1 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 6 forinttal, 1,57 százalékkal 388 forintra emelkedett, forgalma 310,2 millió forint volt.
A Richter árfolyama 125 forinttal, 3,04 százalékkal 4235 forintra nőtt, a részvények forgalma 2,1 milliárd forintot ért el.
A BUMIX 1647,15 ponton zárt kedden, ez 21,92 pontos, 1,35 százalékos emelkedés a hétfői záráshoz viszonyítva.
