A részvénypiac forgalma délelőtt 1,2 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a pénteki záráshoz képest.
A Mol 25 forinttal, 0,17 százalékkal, 14 525 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 19 forinttal, 0,34 százalékkal, 5674 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 2 forinttal, 0,49 százalékkal, 404 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,34 százalékkal, 4430 forintra esett.
